Jesteś w kategorii: Forum | Wszystkie kategorie

Przejdź do kategorii: lub
 


Odpowiedź: Forum jest dobrym sposobem komunikacji dla dużej ilości ludzi. Powiedzmy, że czymś się interesujesz. Publikujesz swoje pytanie na forum a inni członkowie forum mogą publikować swoje odpowiedzi. W ten sposób na forach prowadzone są dyskusje.


Odpowiedź: Główną różnicą jest to, że będziesz musiał instalować skrypty innych forum. To oznacza, że musisz mieć hosting, który obsługuje PHP lub CGI. Musisz także mieć potrzebną ilość dodatkowej wiedzy, aby instalować, konfigurować i zarządzać tymi skryptami.
A moduł Forum uCoz może być zainstalowany za pomocą kilku kliknięć myszą. Plus możliwości modułu uCoz Forum są czasem nawet szersze niż te sugerowane przez inne fora.


Odpowiedź: Tak. Zainstaluj tylko moduły Forum i Edytor Strony, utwórz stronę logowania z łączem do forum lub ustaw przekierowanie w Panelu zarządzania-> Ogólne ustawienia -> Podczas otwierania strony głównej przekieruj do.


Odpowiedź: Przeniesienie bazy danych z innych forum nie jest możliwe. Teoretycznie, mogłoby to być zrobione, ale istnieje wiele silników stron i ich wersji, a niewielu ludzi chce zmienić je na uCoz, więc nie uważamy za konieczne spędzać czas na pisaniu konwertera.


Odpowiedź: Idź do Panel zarządzania -> Forum -> Zarządzanie forami. Zobaczysz listę istniejących sekcji i forum w nich. Aby móc dodać nową sekcję lub nowe forum – kliknij przyciski "Nowa sekcja” lub "Nowe forum” i wypełnij formularz.


Odpowiedź: W tej wersji forum wątki z nowymi wiadomościami są wyświetlane na szczycie. Oznaczone są, jako "Są nowe wiadomości”. Stare wątki bez nowych wiadomości są umieszczone zaraz pod wątkiem z nowymi wiadomościami. Oznaczone są one, jako "Nie ma nowych wiadomości”.


Odpowiedź: Spróbuj użyć przycisku "Zaznacz wszystkie wiadomości, jako przeczytane”.


Odpowiedź: Nie jest możliwe przywrócenie konkretnego wątku. Możesz przywrócić całe forum z kopi zapasowej, jeżeli wcześniej ją utworzyłeś.


Odpowiedź: Jest określony okres czasu, podczas którego użytkownicy mogą edytować wiadomości. Można to ustawić w sekcji Ustawień modułu Forum.


Odpowiedź: Sprawdź opcję "Nie zwiększaj ilości postów dla użytkowników” w "Zarządzanie forami” Panelu zarządzania.


Odpowiedź: Ta informacja jest dostępna tylko dla administratora. Jeżeli nie chcesz żeby była wyświetlana zmień wygląd szablonu wyświetlania wpisów.