Jesteś w kategorii: Edytor podstron | Wszystkie kategorie

Przejdź do kategorii: lub
 


Odpowiedź: Tak, możesz. Jest możliwość wgrywania zdjęć zarówno przez FTP jak i Menedżera Plików.


Odpowiedź: Można także przekierować odwiedzających za pomocą tagów META lub JavaScript’u. Możesz poczytać jak to zrobić w instrukcjach do HTML.


Odpowiedź: Jest to możliwe, chociaż nie obsługujemy pliku  ".htaccess", to daliśmy możliwość dostosowania własnej strony z informacja o błędzie 404 („pliku nie znaleziono"). Aby zainstalować swoją własną stronę, powinieneś po prostu zamieścić w katalogu głównym* plik o nazwie "404.htm", używając w tym celu  FTP lub Menedżera plików (link znajduje się na stronie głównej w Panelu zarządzania).

Możesz dowolnie dostosować plik "404.htm" – zależy to od twojej znajomości HTML.

*katalog główny to folder, w którym znajdujesz się zaraz po wejściu do Menedżera plików.


Odpowiedź: Idź do Panel zarządzania -> Edytor podstron -> Zażądanie stronami witryny i zobaczysz listę utworzonych stron. Kliknij na ikonie "Usuń” (czerwony krzyżyk) i potwierdź usunięcie.


Odpowiedź: Idź do Panelu zarządzania -> Edytor podstron -> Zarządzanie stronami witryny i zobaczysz listę utworzonych stron. Kliknij na "Edytowanie informacji” i zmień nazwę strony, która się pojawi.


Odpowiedź: W Panelu zarządzania -> Ogólne ustawienia.


Odpowiedź: Możesz przywracać szablony za pomocą opcji "Przywróć domyślny szablon”. Można ją znaleźć powyżej pola dostosowywania szablonu. Kliknij przycisk "Przywróć domyślny szablon” i zapisz.


Odpowiedź: Można utworzyć tyle dynamicznych stron, ile chcesz. Ilość wgranych stron statycznych zależy od wielkości miejsca na dysku.Odpowiedź: Wpisy na strony stworzone przez Edytora podstron dodasz poprzez edycję ich zawartości. Nie jest możliwe włączenie opcji komentarzy na takich stronach tak samo jak oceniania oraz innych elementów interaktywnych. Użyj pustego modułu, którego wcześniej nie używałeś.


Odpowiedź: Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki (plików tymczasowych) pomaga w takich przypadkach.


Odpowiedź: Nie. Musisz użyć ich na stronie dynamicznej, która pozwoli na przetworzenie kodów. $Codes$ nie są przetwarzane na stronach statycznych. Są tam wyświetlane jako zwykły tekst.