Jesteś w kategorii: Video | Wszystkie kategorie

Przejdź do kategorii: lub
 


Odpowiedź: Możesz znaleźć forum połączone z odpowiednim Video poprzez odnośnik.


Odpowiedź: Zgłoś go do odpowiedniego wątku na forum albo przez formularz kontaktowy.


Odpowiedź: W ustawieniach modułu możesz wybrać czy wyświetlać video w nowym oknie czy bezpośrednio na stronach.Odpowiedź: Może korzystasz z usługi video która jest nieobecna w naszej bazie. Mamy swoją własną bazę usług która może być wykorzystana w tym module. Jest też możliwe że posiadasz na swojej stronie zewnętrzne skrypty które nie pozwalają działać modułowi poprawnie. Spróbuj przywrócić domyślny szablon.


Odpowiedź: Odpowiedź: Obecnie wyszukiwanie nie jest możliwe w tym module. Mimo to możesz wykorzystać nasz moduł wyszukiwania korzystając z poniższego kodu: $MODULE_SEARCH_FORM$


Odpowiedź: Nie jest to możliwe, tak samo jak i w innych modułach.


Odpowiedź: Nowy ranking, optymalizacja adresu URL dla SEO, tytuł strony i opis metadanych, konfigurowalny formularz postowania, nielimitowane zagnieżdżanie kategorii, hierarchia drzewa itp..


Odpowiedź: YouTube, Vimeo, Daily, Blip, Hulu itp. są wspierane. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie oEmbed.


Odpowiedź: Możesz wykorzystać trzecią zakładkę formularza publikowania - "Wyślij plik" - do wysyłania video z twojego komputera. Video zostanie wysłane na YouTube (nie zostaniesz przekierowany nigdzie w czasie tego procesu, wszystko jest wykonywane poprzez twoją stronę). Ta opcja może być uruchomiona w Panelu Zarządzania -> Video -> Ustawienia modułu.


Odpowiedź: Tak, jest całkowicie darmowy