Jesteś w kategorii: Pierwsze kroki z uCoz | Wszystkie kategorie

Przejdź do kategorii: lub
 


Odpowiedź: Dajemy nieograniczoną przestrzeń dyskową za darmo. Natychmiast po rejestracji otrzymujesz 400 MB miejsca na dysku, ale im dłużej jesteś z nami, tym więcej MB jest automatycznie dodawanych.


Odpowiedź: Tak, jest to możliwe. Znajdź link "Menedżer plików" w Panelu zarządzaniai kliknij go. Zostanie wyświetlona lista wszystkich plików, przesłanych na serwer. Aby przesłać nowy plik z komputera kliknij przycisk "Przeglądaj", znajdź potrzebny plik, zaznacz go i kliknij przycisk "Otwórz".

Następnie kliknij przycisk "Prześlij plik". Powinno się rozpocząć przesyłanie, a zaraz po jego zakończeniu nazwa pliku pojawi się na liście plików.

Należy zwrócić uwagę na maksymalny rozmiar przesłanego pliku - 15 MB.

Możesz również przesyłać pliki na serwer za pomocą dowolnego klienta FTP (np. CuteFTP). Szczegóły dotyczące połączenia FTP można znaleźć na stronie głównej Panelu zarządania, link "Szczegóły FTP" na samej górze.Odpowiedź: Zamienienie ikony jest możliwe. Musisz po prostu przesłać własną ikonę do folderu głównego twojego konta (nie można go zobaczyć, po wejściu do FTP już jesteś w nim, tak samo w przypadku menedżera plików). Dane do połączenia FTP znajdują się na stronie głównej Panelu zarządzania


Odpowiedź: Możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie tutaj, na naszym forum społeczności.