Jesteś w kategorii: Usługi płatne | Wszystkie kategorie

Przejdź do kategorii: lub
 


Odpowiedź:

Nie, każdy użytkownik uCoz może skorzystać z kreatora stron www bez żadnych opłat. Jednocześnie, oferujemy wybór dodatkowych usług (zwiększenie przestrzeni dyskowej oraz zwiększenie maksymalnej wielkości dodawanych plików, możliwość dołączania załączników do formularzy e-mail oraz wiele innych) które są płatne. Jeżeli zdecydujesz się na zostanie użytkownikiem premium odkryjesz mnóstwo dodatkowych zalet, które sprawią, że Twoja praca z uCoz stanie się jeszcze bardziej efektywna.Odpowiedź:

Użytkownik premium to osoba, która zapłaciła za dowolny pakiet usług lub za osobną usługę w ramach systemu uCoz.Odpowiedź:

Możesz anulować dowolną płatna usługę w Panelu zarządzania -> Usługi płatne. Pieniądze, które nie zostały wykorzystane, zostaną zwrócone na twoje konto. Zostanie też naliczona opłata za zwrot.Odpowiedź:

tak, jest to możliwe w sytuacji w której strony przynależą do tego samego konta (pulpit Webtop). Wszystko co musisz zrobić, to wysłać wiadomość do Wsparcia Technicznego uCoz(Panel zarządzania -> Pomoc -> Wsparcie techniczne).

Aby Twoja wiadomość została szybciej rozpatrzone, prosimy o skorzystanie z następującego szblonu:

„Witam!

Proszę o przelanie (kwota pieniędzy) ze strony (umieść link do strony, z której chcesz przekazać pieniądzena rzecz strony (umieść link do strony, do  której chcesz przekazać pieniądze). Obydwie strony przynależą do jednego pulpitu Webtop. DziękujęOdpowiedź:

Tak. Jeśli stworzyłeś stronę dla szkoły, instytucji szkolnictwa wyższego lub dowolnego innego projektu społecznego, przekaż swoją prośbę o usunięcie banera reklamowego na adres banner@ucoz.netOdpowiedź:

W ramach usług internetowych uCoz dostępne sa wszystkie popularne dzisiaj metody płatności. Są to: Webmoney, Yandex Money, kioski do płatności, karty bankowe, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Diner's Club, JCB, Discover, Digital Check, Paymer.com, Telepat.ru i SMS.Odpowiedź:

Można to zrobić w prosty sposób:

  1. Jeżeli nabyty pakiet płatnych usług nie został jeszcze wyczerpany i chcesz przejść na inny, pierwsze co musisz zrobić to zakupić nowy pakiet. Możesz to zrobić w Panelu zarządzania -> $ Usługi płatne -> Usługi płatne.
  2. Aby aktywować nabyty pakiet należy anluować stary, aktywny pakiet: Panel zarządzania -> $ Usługi płatne -> Zapłacone zamówienia: anuluj

Pieniądze, które nie zostały wykorzystane, zostaną zwrócone na twoje konto. Zostanie też naliczona opłata za zwrot.Odpowiedź:

Kody doładowań to kody upominkowe które aktywują środki na stronach uCoz. Możesz otrzymać takie kody biorąc udział w licznych konkursach i specjalnych ofertach organizowanych przez naszą firmę. Fundusze pozyskane dzięki kodom doładowań mogą zostać wykorzystane na każdą z płatnych usług.

Kody aktywować możesz w Panelu zarządzania -> $ Usługi płatne -> Doładuj z konta osobistego -> kody doładowań.

Wystarczy, że wprowadzisz numer kodu upominkowego i klikniesz „Użyj kodu”.Odpowiedź:

Niestety, prowizja naliczana przy płatności SMSem jest niezależna od uCoz. Jej wysokość jest określana przez operatorów sieci komórkowych.Odpowiedź:

Możesz nabyć z góry dodatkowy pakiet usług płatnych, który zostanie aktywowany w momencie wyczerpania się aktywnego pakietu. Jeżeli posiadasz już aktywowany pakiet na swojej stronie, wystarczy, że zakupisz pakiet „oczekujący”, który nabyć możesz wchodząc w  Panel zarządzania -> $ Usługi płatne -> Usługi płatne.

Wszystkie zakupione pakiety płatne zobaczyć możesz wchodząc w Panel zarządzania -> $ Usługi płatne -> Zapłacone zamówienia.Odpowiedź:

Wystarczy, że wejdziesz w Panel zarządzania -> $ Usługi płatne -> Usługi płatne -> Kup oddzielną usługę. Tu zobaczysz wszystkie dostępne oddzielne usługi.

Należy jednak wspomnieć, że zakup pakietu usług jest bardziej optymalny- daje dostęp do pełnej rangi usług w prosty, jednorazowy sposób.Odpowiedź:

Jest to baner reklamowy uCoz. Można go usunąć za opłatą. Możesz to zrobić za pomocą Panelu zarządzania, zakładka "Usługi płatne ".