Jesteś w kategorii: Rejestracja domeny (uCoz domains) | Wszystkie kategorie

Przejdź do kategorii: lub
 


Odpowiedź: Z dowolnych! Aby poprawnie dołączyć domenę, stosuj się do instrukcji znajdujących się w Panelu zarządzania. W ten sposób twoja strona będzie dostępna zarówno w twojej domenie, jak i w oryginalnej domenie ucoz.


Odpowiedź: Najpierw dołącz swoją osobistą domenę, np. "moja-strona.pl", w sekcji "Dołączenie domeny " w Panelu zarządzania (Metoda 2, przeniesienie domeny za pomocą DNS). Potem będziesz mógł dostosować rekordy MX i utworzyć różne konta e-mail w twojej domenie, przy pomocy różnych usług pocztowych, np. Gmail.com (Google Mail).

Instrukcje na temat tworzenia skrzynek pocztowych w twojej domenie za pomocą Gmail.com znajdziesz w Panelu zarządzaniaw sekcji "Dołączenie domeny ".


Odpowiedź: Tak, możesz. Możesz dołączyć dowolną domenę do swojego konta w sekcji "Dołączenie domeny" w Panelu zarządzania. Możesz w pełni zarządzać tą domeną, tworzyć poddomeny i adresy mailowe typu poczta@moja-strona.pl.

Do jednego konta możesz dołączyć tylko jedną domenę.

Możesz stworzyć, np. 3 konta i dołączyć domenę "MOJA-STRONA.pl" do pierwszego. Następnie, za pomocą systemu zarządzania domenami, utworzyć 2 subdomeny, np. "STRONA1.MOJA-STRONA.COM" i "STRONA2.MOJA-STRONA.COM". Potem możesz dołączyć utworzone poddomeny do pozostałych dwóch kont.

W ten sposób można utworzyć nieograniczoną liczbę witryn w swojej domenie.Odpowiedź: Po opłaceniu dowolnego pakietu usług na rok lub dłużejMożesz zarejestrować nazwę domeny drugiego poziomu za darmo na domains.ucoz.com

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz otrzymać domeny w prezencie, powinieneś się skontaktować ze Wsparciem Technicznym:

Panel zarządzania -> Pomoc –> Wsparcie techniczneOdpowiedź: Rejestracja jest obecnie możliwa w następujących strefach:
ac, ag, am, asia, be, biz, bz, cc, cn, com, com.mx, co.uk, cx, cz, de, dj, eu, eu.com, fm, gd, gs, hn, in, info, io, jp, kz, la, lc, li, me.uk, mn, mobi, ms, mu, name, net, nu, org, org.uk, pl, ru, ru.com, sc, sh, su, tc, tl, travel, tv, us, us.com, vc, vg, ws, рф.


Odpowiedź: Musisz określić następujące serwery DNS: dns1.webdrive.ru i dns2.webdrive.ru.

Wtedy na twoim koncie osobistym w domains.ucoz.com zostaną aktywowane funkcje, które były wcześniej niedostępne. Są to ustawienia przekierowań i zarządzanie strefą.


Odpowiedź: Kiedy skończy się okres rejestracji domeny, za jaki zapłaciłeś, zostanie ona usunięta z bazy danych i przestanie działać.